Vyhľadávanie na stránke

Moja najlepšia diéta

Mário Paliatka alias Safi

29.04.2011

Meno a priezvisko: Mário Paliatka
Vek: 29 rokov
Povolanie: technológ výroby


Volám sa Mário Paliatka mám 29 rokov, pochádzam z Dubnice nad Váhom, som bývalý športovec, aktívne som hrával ľadový hokej.
Keď som začal študovať na vysokej škole mojej športovej činnosti rapídne ubudlo, naviac som si zaobstaral počítač a tým bolo moje priberanie spečatené. Postupne som sa dopracoval až na váhu 149 kg.
Nakoľko som začal mať nielen zdravotné problémy ktoré mi spôsobovala moja hmotnosť, rozhodol som sa s tým niečo spraviť. Už viac krát som bol rozhodnutý začať chudnúť, ale vždy som toto rozhodnutie odkladal na neskôr, veď to isto sami dobre poznáte. Tak som sa prihlásil do súťaže STV s názvom SUPERTELO. Ako jeden z členov červeného tímu som dostal trénerku práve Zorku. Keď nás oboznámila s jej programom chudnutia, ktorý pozostáva z úpravy stravy a komplexného cvičenia celého tela, bol som milo prekvapený, najmä čo sa týkalo vecí ohľadom diéty. Veľmi som sa potešil, že si budem môcť dopriať najmä mäso a iné zdravé bielkoviny, tuky a sacharidy a to pripravené akýmkoľvek spôsobom a v akomkoľvek množstve. Cvičenie mi moc nevoňalo, ale keď má človek 150 kg tak mu nevonia žiadny pohyb. Keď som dosiahol váhu 109 kg, tak mi pripadali tie cviky oveľa jednoduchšie a ľahšie. Zvládol som aj viac opakovaní.

Vďaka Zorke som schudol doteraz 44,5 kg a to v priebehu 3 mesiacov a to najmä bez pocitu hladu. Keď som vedel presne čo a koľko môžem zjesť, ani som nemal pocit, že držím nejakú diétu. Posledné týždne pred finále som strávil v Košiciach kde som chodil cvičiť do Štúdia Zora s ostatnými cvičenkami a bolo to veľmi príjemné.
Každému by som odporučil program, kde sa netrápite hladom a nemusíte veľa cvičiť.
Je to program pre každého. Skúste!

Zuzana Čuchranová

I.S.

Michaela Horňáková
DOBRÁ SPRÁVA PRE DOJČIACE MAMIČKY
Katarína Nagyová

Terézia Bendisová

Marta Štolfová

Mário Paliatka alias Safi

Janka Lelková

Matej Forgáč

 
 
 
Zora