Vyhľadávanie na stránke

Ohlasy klientov

Výsledky ranného cvičenia marec 2016

13.05.2016

ELENA EGEDOVÁ:
Do cvičenia bolo zapojené celé telo, páčil sa mi dôraz na správne vykonanie cvikov. Mala som veľa energie celý deň. Za týždeň som schudla 0,6 kg váhy, hlavne z tuku, lebo svalová hmota mala maličký nárast. Cítim sa štíhlejšia, zlepšilo sa držanie tela a ohybnosť tela.
Cvičiteľka mi dala hlavne veľa svojej pozitívnej energie a motiváciu do ďalšieho cvičenia
Toto cvičenie by som odporučila každému kto chce svojmu telu dopriať pohybové "hody" už ráno. Takýto ranný kurz by sa mal konať určite raz do mesiaca. Ja som sa ho zúčastnila prvý krát ale už teraz sa veľmi teším na ďalšie pokračovanie.


KATKA FARBULOVÁ:
Na rannom kurze cvičenia sa mi najviac páčila super atmosféra, cviky sa postupne zvyšovali, cítila som sa po cvičení oddýchnutá. Malo by sa to konať aspoň každých 6 týždňov. Po takomto cvičení som ráno aj bez kávy plná energie. Cvičiteľka mi dala odvahu cvičiť aj keď to nešlo, nevzdať sa a skúšať znova a znova.
Ranný kurz cvičenia by som odporučila ženám, ktoré celý deň sedia za počítačom, toto je super relax pre hlavu a perfiš cvičenie pre telo. Veľmi sa mi páčili tieto dva týždne, zistila som, že mám na sebe čo robiť, nebude to jednoduché, ale maličké pokroky vidno už za pár dni. A keď necvičím, cítim, že mi to už chýba. Vďaka.


AGNESA ĎURICOVÁ:

Po rannom cvičení je celý deň krajší. Ideálne by bolo cvičiť asi 2x do týždňa, keďže by som to kombinovala s iným cvičením. Po kurze sa mi všetko spevnilo. Cvičiteľka mi dala pozitívnu energiu, rady ohľadom osvedčenej kozmetiky a prípravkou na chudnutie – zásaditá voda, chlorofyl, psyllium-vláknina. Ja by som každému odporučila takéto cvičenie. Zorku mám rada aj ako človeka.


JUDr. KATARÍNA HABIŇÁKOVÁ:

Najviac sa mi páčila aktivita, ktorá človeka naštartovala na celý deň. Výborná cvičiteľka mi pomohla povyťahovať celé telo a čo viac človeku treba. Telo sa mi akoby stiahlo, prestala ma bolieť hlava a všetko čo som mala stuhnuté som si uvoľnila. Od cvičiteľky som dostala veľa pozitívneho myslenia a radosť z každého ďalšieho cvičenia.
Ja osobne som dlho čakala, kedy sa Zorka vráti a som rada, že pokračuje v tom čo ma napĺňa.


TAK AKO? PRIDÁTE SA NABUDÚCE K NÁM AJ VY?


VAŠE TELO JE VÁŠ SLUHA NIE VÁŠ PÁN!!!


Zora Ochodnická
Profesionálna motivačná trénerka a poradkyňa v oblasti správnej výživy
 

Zoznam ohlasov klientov:

Výsledky ranného cvičenia marec 2016
Nedávno sme absolvovali ranné cvičenie na mieru. Tu sú ohlasy niektorých cvičeniek.
Ranný kurz cvičenia 19.- 30.11.2012

 
 
 
Zora