Vyhľadávanie na stránke

Aktuality

Nové DVD - Zora EFEKT 2

28.04.2011

Zora Ochodnická, profesionálna cvičiteľka, odborníčka v oblasti zdravej výživy a špecialistka na redukciu váhy vydala po 5-tich rokoch voľné pokračovanie úspešného cvičenia Zora EFEKT.

Cvičenie Zora EFEKT 2  zostavila cvičiteľka na základe dlhoročných skúseností. Zamerala sa na cviky, ktoré spôsobujú schudnutie a spevnenie postavy. Zora tieto cviky pretavila do efektívnej zostavy, ktorá spôsobuje viditeľný efekt zoštíhľovania a spevňovania postavy už za pár týždňov niekoľko minútového cvičenia.

Zorina cvičebná zostava nie je kópiou iných cvičení ale skôr kombináciou tých najefektívnejších a to s ohľadom na čo najrýchlejšie videteľný efekt. Práve pre tieto atribúty nesie honosný a tak príznačný názov Zora EFEKT.

Zoriny klienti zažívajú za pomerne krátky čas (bežne už po dvoch týždňoch) výsledky, ktoré by nesklamali hociktorú moletku a potešili každého, kto na svojom tele objavil nejaké kilá navyše.

Zora vo svojom veku (45) a po dvoch deťoch (10 ročný syn Konrád a 25 ročná dcéra Nena) nemá takú skvelú postavu len na základe genetických daností, ale práve kvôli tomuto programu, ktorý sa jej počas dlhoročnej práce podarilo zostaviť.

Sloganom jej nového DVD – Zora EFEKT 2  je: SKVELÝ EFEKT UŽ ZA PÁR TÝŽDŇOV.

Čo vy na to, dámy a páni, neoplatí sa to aspoň vyskúšať? Tisícky jej klientov získalo späť nielen váhu svojej mladosti ale i sebavedomie a sebaúctu.


Objednať DVD Zora EFEKT 2

Cena 14,90 Eur

 

 

 


 
 
 
 
Zora