Vyhľadávanie na stránke

Zásaditá voda Kangen

Ako použivať vodu Kangen

19.05.2011

Ako používať vodu Kangen®

 

Technológia generátora ionizovanej vody Enagic Kangen® produkuje sedem rôznych typov vody:

  • 3 druhy zásaditej pitnej vody Kangen® s rôznymi hodnotami pH(s pH 8,5, 9 a 9,5)
  • Čistú vodu (s pH 7)
  • Kozmetickú vodu (s pH 5,5 až 6)
  • Silne zásaditú vodu (s pH 11,5)
  • Silne kyslú vodu (s pH 2,5)

Hoci má voda Kangen® špeciálne vlastnosti… nelieči nič. Avšak, ukázalo sa, že pomáha telu pri vytváraní rovnováhy, alebo homeostázy. Aby sa pomohlo dosiahnuť túto homeostázu zistil som, že budú nápomocné prístupy a informácie, uvedené dole.

Začíname s pitím vody Kangen®

  • Odporúča sa, aby každý, kto sa rozhodne piť vodu Kangen®, začal s pitím vody, ktorá má hodnotu pH 8,5. Voda Kangen® sa získava stlačením modrého tlačidla, ktoré je v prednej časti stroja. Viacnásobným stlačením prejdete cez tri rôzne úrovne vody Kangen®, ktorá sa vyrába. Táto voda vyteká cez HORNÚ pružnú hadicu.
  • Pite každý deň najmenej 3 % vašej telesnej hmotnosti  (príklad: ak vážite 70 kilogramov, bude to 2,1 litra vody - alebo 0,03 vynásobené  70 kilogramami). Ak vykonávate fyzicky náročnú prácu, robíte namáhavú atletiku, alebo sa vyrovnávate so "záležitosťami choroby" …, musíte piť viac vody Kangen®, aby pomohla vášmu telu hýbať sa vpred a dosiahnuť homeostázu. V takýchto situáciách sa odporúča, aby ste pili najmenej 4,5 % vašej telesnej hmotnosti v kilogramoch, (alebo 0,045 vynásobené vašou hmotnosťou) a pitie 6 % vody vašej telesnej hmotnosti robí skutočné "zázraky". Podľa mojich pozorovaní, pri ľuďoch ktorí pijú vodu Kangen® v objeme minimálne 4,5 % ich telesnej hmotnosti denne,  je možné pozorovať najrýchlejšie výsledky.
  • Po úspešnom pití navrhovaného množstva vody s hodnotou pH 8,5 počas dvoch týždňov ("úspešné" znamená. že počas pitia vody nebudete pociťovať žiadne iné mierne bolesti, ani nepohodlie ... ako časté močenie), potom sa môžete rozhodnúť zvýšiť nastavenie hodnoty pH vody až na úroveň 9,0. Pokračujte v pití navrhovaného množstva vody pri tomto nastavení každý deň, najmenej ďalšie dva týždne.

Po úspešnom pití navrhovaného množstva vody s hodnotou pH 9,0 sa môžete rozhodnúť zvýšiť nastavenie hodnoty pH vody až na úroveň 9,5.

Očistné príznaky

Občas nájdeme ľudí, ktorí zažívajú "očistné" príznaky. Tieto sú typicky spôsobené tým, že telo uvoľňuje nahromadené toxíny a kyslé odpady. Ak zažijete niektorý typ "očistných" príznakov (ako sú napríklad bolesti hlavy, kožné vyrážky, vyprázdňovanie čriev, kašľanie, atď.), keď začnete s vodou s hodnotou pH 8,5, mali by ste zvýšiť množstvo vody, ktoré pijete, aby ste pomohli neutralizovať a vypláchnuť toxíny z vášho systému. Ak tieto príznaky zažijete po zvýšení hodnoty pH vody, ktorú pijete, potom sa vráťte späť na poslednú hodnotu pH, ktorú ste mali nastavenú a ktorú ste dokázali piť bez týchto príznakov a zvýšte množstvo vody, ktoré pijete, až kým tieto príznaky nepominú. Za to, že sa na úroveň hodnoty pH vody, ktorú pijete, dostanete rýchlejšie, ako niekto iný. nedostanete žiadnu cenu.

Užívanie "iných" vôd, ktoré táto technológia produkuje

Čistá voda – je voda, ktorá má neutrálnu hodnotu pH 7,0, ktorá sa získa stlačením zeleného tlačidla na ionizátore Enagic. Čistá voda vyteká cez HORNÚ pružnú hadicu. Táto voda prešla cez časť čistiaceho filtra systému, ale neprešla procesom elektrolýzy. Táto voda by sa mala konzumovať pri užívaní predpísaných liekov. Pri užívaní predpísaných liekov: prestaňte piť vodu Kangen® 10 - 15 minút pred užitím liekov, na užitie vašich liekov použite Čistú vodu, potom počkajte najmenej 30 minút pred tým, ako sa opäť vrátite k pitiu vody Kangen®.

Budete tiež chcieť užívať Čistú vodu pri príprave Baby formuly.

Kozmetická voda - sa vyrobí stlačením žltého tlačidla na stroji a napustením Kozmetickej vody z HORNEJ pružnej hadice. Kozmetická voda má úžasné adstringentné vlastnosti a je dobrá pre pokožku a vlasy Môžete ju nasprejovať, oplachovať sa ňou, namáčať sa v nej, ... ale dajte si ju na pokožku, ak chcete mať najlepšie vyzerajúcu / najviac cítiacu pokožku v okolí!

Silne kyslá voda (s hodnotou pH 2,5) – sa pripraví stlačením tlačidla (oranžového) na vašom ionizátore Enagic. Poznámka. Do nádrže na zlepšenie elektrolýzy (na pravej strane prístroja za odnímateľným panelom) musíte pridať slaný vylepšovač elektrolýzy, aby sa produkovala Silne kyslá voda a Silne zásaditá voda. Silne kyslú vodu napustíte sekundárnou hadicou, (ktorá vychádza zo spodnej časti vášho prístroja). Táto voda má veľmi silné antimikrobiálne vlastnosti a môže sa používať na rezacích doskách, na povrchu pokladničných pultov, atď. V USA bola v júni v roku 2002 silne Kyslá voda schválená na dezinfekciu potravinových výrobkov, podľa Zákona o hygiene potravín (Food Hygiene Law), pod názvom chlórová kyslá voda. Na Silne kyslú vodu rád používam veľké sprejovacie fľaše, pretože to uľahčuje jej použitie na pokožku, povrchy pokladničných pultov, výrobu, atď. Poznámka. Túto vodu je najlepšie skladovať v tmavých nádobách.

Silne zásaditá voda (s hodnotou pH 11,5) – Silne zásaditá voda sa vyrába súčasne so Silne kyslou vodou. Silne zásaditá vodu zachytávajte z HORNEJ pružnej hadice na ionizátore Enagic. Táto voda je vysoko zásaditá (alkalická) a je silným čistiacim činidlom, ktoré sa môže používať namiesto detergentov a čistiacich prostriedkov. Je to ohromné činidlo na redukovanie mastnoty. Po vyčistení povrchových plôch touto vodou sa odporúča. aby ste na povrchovú plochu nastriekali Silne kyslú vodu (s hodnotou pH 2,5) ako antimikrobiálnu vrstvu a nechali ju vysušiť. Poznámka. Najlepšie je túto vodu skladovať v tmavých nádobách a zmraziť ju.

Špecifické používanie rôznych typov vody

Ovocie a zelenina ‐namočte do Silne kyslej vody (s hodnotou pH 2,5), (alebo nastriekajte na povrch) na 2 až 3 minúty a zamiešajte, aby sa voda zapracovala do zeleniny, ktorá má záhyby, ako má napríklad šalát, brokolica, atď. Toto zabíja mikróby, ktoré by mohli byť na povrchu. Keď tento proces dokončíte, namočte zeleninu na najmenej PÄŤ minút do Silne zásaditej vody (s hodnotou pH 11,5), aby sa zelenina očistila, aby sa odstránili pesticídy a herbicídy a aby sa zvýšila skladovateľnosť.

Pranie – Dajte 1 až 2 litre Silne zásaditej vody (s hodnotou pH 11,5) do nádržky na tekutý prací prostriedok vašej práčky a perte presne tak, ako by ste prali s pracím prostriedkom, ale bez neho. Množstvo Silne zásaditej vody záleží od tvrdosti vašej vody. Oblečenie je čistejšie a jasnejšie ako pri praní s pracími prostriedkami a pre tých, ktorí sú citliví na chemikálie, neexistujú žiadne vedľajšie účinky.

Čistenie podláh – (drevených z tvrdého dreva, s keramickými dlaždicami), okien, okuliarov, umývanie riadov a pri mnohých iných situáciách za účelom čistenia - používajte Kozmetickú vodu. V niektorých prípadoch funguje dobre aj Silne zásaditá voda (s hodnotou pH 11,5).

Akné – existuje niekoľko rôznych spôsobov ako používať vodu na akné, závisí to od typu vyrážok a od vážnosti. Žiadny z nich vám neublíži, takže keď sa bude zdať, že niektorý z prístupov nevedie k očakávaným výsledkom, skúste iný. (1) Tam kde to vyzerá, že sa jedná o zápal a infekciu (prepuknutia, ktoré sú bolestivé a podráždené), odporúčam nastriekať Silne kyslú vodu (s hodnotou pH 2,5) a nechať vysušiť na vzduchu. Po úplnom vysušení priložte na najmenej 5 minút handričku namočenú do Silne zásaditej vody (s hodnotou pH 11,5) na postihnuté miesto (miesta). Toto pomáha telu neutralizovať kyseliny, ktoré akné spôsobujú. Miesto vysušte a potom nastriekajte Kozmetickú vodu (s hodnotou pH 4,5 až 5,5) a nechajte ju vysušiť. Opakujte to najmenej dvakrát za deň. (2) Tam kde to vyzerá, že sa jedná o zápal a infekciu na patričné miesto by som použil len Kozmetickú vodu. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, pite každý deň najmenej 4,5 % vody Kangen® vašej telesnej hmotnosti v kilogramoch.

Psoriáza a ekzém – Zistil som, že najúčinnejší prístup je rovnaký, ako sme použili pri prepuknutí nepríjemnejších akné. Opäť, závisí to od vážnosti. Videl som mnoho úspešných zákrokov pri obidvoch podmienkach, iba striekaním Kozmetickej vody 3 až 6 krát denne a vysušením na vzduchu. Ak pracujem s niekým, kto má silnejšie prepuknutie, odporúčam im, aby si striekali Silne kyslú vodu (s hodnotou pH 2,5) a nechali ju vysušiť na vzduchu. Po úplnom vysušení priložte na najmenej 5 minút handričku namočenú do Silne zásaditej vody (s hodnotou pH 11,5) na postihnuté miesto (miesta). Toto pomáha telu neutralizovať kyseliny, ktoré spôsobujú prepuknutie. Miesto vysušte a potom nastriekajte Kozmetickú vodu (s hodnotou pH 4,5 až 5,5) a nechajte ju vysušiť. Opakujte to najmenej dvakrát za deň. V takýchto prípadoch veľmi odporúčam, aby ste si striekali Kozmetickú vodu najmenej každé 2 hodiny počas dňa. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, pite každý deň najmenej 4,5 % vody Kangen® vašej telesnej hmotnosti v kilogramoch.

Porezania a škrabance - VVždy keď sa pokožka pretrhne odporúčam, aby si na postihnuté miesto najmenej jeden krát za deň striekali Silne kyslú vodu (s hodnotou p H 2,5). Toto pomáha imunitnému systému vyrovnať sa s mikroorganizmami, ako sú baktérie, vírusy, atď., ktoré môžu byť schopné dostať sa do tela cez otvor v pokožke. Potom namočte porezané miesto, alebo škrabanec do Kozmetickej vody, (možno bude ľahšie namiesto toho namočiť handričku) a priložiť ju na najmenej tri minúty a nechať ho na vzduchu vysušiť. Toto pomáha posilniť póry v tkanive a takmer vždy to odstráni bolesť. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, pite každý deň4,5 % vody Kangen® vašej telesnej hmotnosti v kilogramoch.Slnečné úpaly – Ak nie je slnečný úpal až taký vážny, že by si vyžadoval medicínsku liečbu, nastriekajte na pokožku Silnú zásaditú vodu (s hodnotou pH 11,5), alebo do takejto vody namočte handričku a priložte ju na miesto s úpalom. Keď ste s touto časťou skončili, nastriekajte Kozmetickú vodu na celý povrch a nechajte ju vysušiť na vzduch, pred tým ako ho zakryjete oblečením. Opakujte to podľa potreby. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, pite každý deň najmenej ¾ unce (1 unca = 28,3495 g - pozn. prekl.) vody Kangen® na každú libru (1 libra = 0,450 kg - poznámka prekl.) vašej hmotnosti.

Materské znamienka, bradavice, atď. – Ak máte na pokožke niečo nenormálne, môžete skúsiť použiť na to Silne kyslú vodu (s hodnotou pH 2,5), aby ste videli čo sa stane. Vo väčšine prípadov je najľahším spôsobom namočiť do vody gázový tampón na bandáži a priložiť ho na dané miesto. Bandáž vymieňajte najmenej raz za deň. Väčšina ľudí hlásila, že v tomto procese museli pokračovať 30 až 60 dní pred tým, ako spozorovali výsledky. Ak sa jedná o také miesto, kde sa ťažko použije obväz, v čase keď nie ste v práci, alebo na verejnosti, keď ste doma, aplikujte to, aby ste videli, či to účinkuje.

Bolesť hrdla – Keď niekoho bolí hrdlo, zistil som, že kloktanie Silne kyslej vody (s hodnotou pH 2,5) 3, alebo 4 krát denne účinkuje mimoriadne dobre. Ak máte dieťa, ktoré nedokáže kloktať, jednoducho dajte Silne kyslú vodu (s hodnotou pH 2,5) do fľaše s rozprašovačom a nastriekajte ju do hrdla (10 strekov) tri, alebo štyrikrát denne. (Ak túto vodu deti prehltnú, neublíži im to.) Typicky nám deti v priebehu pár minút povedia, že ich hrdlo už nebolí.

Vyplachovanie úst - Používajte Silne kyslú vodu (s hodnotou pH 2,5) na vyplachovanie a kloktanie ako s ústnou vodou. Dokázalo sa, že vysoký ORP tejto vody zničil baktérie a ďalšie mikroorganizmy s expozičnými časmi kratšími ako minúta. Sú to baktérie, ktoré rozkladajú jedlo vo vašich ústach a ktoré produkujú kyseliny, ktoré spôsobujú zubný kaz.

Varenie – voda Kangen (s hodnotou pH 8,5 až 9,5) je vynikajúca na varenie a posilňuje príchute a zloženie vášho jedla. Niektoré druhy ovocia a zeleniny ako napríklad čerešne, slivky, hrozno, jahody, kapusta, baklažány, sójové bôby a špargľa obsahujú antokyaníny a najlepšie sa varia, alebo umývajú v Kozmetickej vode. Uvedomte si, že keď používate vodu Kangen, jedlá sa uvaria rýchlejšie ako ste zvyknutý. Pripravte sa na to, že sa vás budú ľudia pýtať čo robíte, že vaše jedlá chutia oveľa lepšie!

 

Dr. Dave Carpenter, 2007

Objavila som vodu, ktorá mi zmenila život.

Základné príčiny rakoviny

Neuveriteľné účinky Kangen vody

Ako použivať vodu KangenPreklad k videu:

V roce 1968 doctor Shinya úspěšně vyvinul techniku kolonoskopie, aby mohl zkoumat celé tlusté střevo. V příštím roce (1969) byl prvním, kdo sestrojil kolonoskopický nástroj a provedl kolonoskopii samotnou. Od té doby již provedl na 300 000 kolonoskopií a zdá se, že je silná souvislost mezi stavem trávící soustavy a nemocí způsobených špatným životním stylem. Toto video poukazuje na různé stavy trávicí soustavy spojené s kolonickými a jinými nemocemi. Shynia také zdůrazňuje důležitou roli životního stylu a stravování, což jsou dva nesmírně důležité prvky k zachování dlouhověkosti a ideálního zdravotního stavu.

Toto je 45 let stará žena, její střevo je velmi měkké, snadno může docházet k nadýmání, bez jakýchkoliv dalších abnormalit, již se léčí u doktora Shynii déle než 5 let.

Dále je tu 75 letá žena, u které vidíte ve střevech zbytky výkalů, to znamená, že by měla denně pít více Kangen vody.

Toto je 38 letá žena z Japonska, která trpí chronickou zácpou po mnoho let, její strava se skládá z bíleho pečiva, sýrů a jogurtů a 3-4 šálků čaje a kávy denně. Brala po několik let mnoho různých léků, jak vidíte jsou zde stále patrné pigmenty. Toto je ta samá žena z Japonska, která pila tři čtvrtě litru Kangen vody denně po dobu tří měsíců, jak vidíte její stav se výrazně zlepšil.

Dále tu máme 45 letou ženu s rakovinou prsu, 6 měsíců před tímto vyštřením podstoupila chemoterapii. Ta samá pacientka po dodržování diety podle doktora Shynia, taktéž pila tři čtvrtě litru Kangen vody denně, její stav se rovněž zlepšil.

Tento pacient ma rakovinu prostaty a vysoký cholesterol, jeho strava se skládá z bílého masa a mléčných výrobků. Jsou viditelná zůžená místa ve střevě, stejně tak jako zbytky výkalů. Ten samý pacient po operaci prostaty a po dietě doktora Shynia, jeho stav se velmi zlepšil, nyní již bez náznaků dřívějších zůžení.

Tato 65 letá žena po operaci rakoviny prsu, podstoupila kolonoskopické vyšetření, které poukazuje na mnoho střevních nedostatků. Ta samá pacientka po třech měsících léčby typickou dietou doktora Shynia a pití Kangen vody před každým jídlem, jak vidíte vyšetření po třech měsících prokazalo výrazné zlepšení stavu střeva.

Tento pacient byl na intenzivní proteinové stravě včetně sýra, po třech měsících léčby, diety bez jakýchkoliv živočišných proteinů a pití půl litru Kangen vody denně se jeho stav velmi zlepšil.

Zavěrem lze říci, že nemoce spojené s životním stylem jako jsou obezita, vysoký krevní tlak a různé druhy rakoviny jsou přímo spojeny s tím, co jíme. Budete-li se dobře stravovat a pít kvalitní vodu, zamezíte zácpám a kumulaci toxických látek ve vašich střevech. Jste to co jíte a to co pijete. Doufám, že toto video pro vás bylo poučné. Na zdraví, děkuji.

Zásaditá voda Kangen
odpoveď na vaše
choroby a nadváhu!!!


 
 
 
Zora