Vyhľadávanie na stránke

Zásaditá voda Kangen

Neuveriteľné účinky Kangen vody

19.05.2011

DETOX V KAŽDOM POHÁRI!

Voda Kangen Water® každý deň radikálne mení životy mnohých ľudí na celom svete. Táto voda svojimi neuveriteľným alkalizačnými, antioxidačnými a super hydratačnými vlastnosťami čistí telá tých, ktorí hľadajú zdravší životný štýl. Voda Kangen Water® mení vašu vodu a mení váš život!

AKÁ JE TO VODA KANGEN WATER®

Voda Kangen Water® sa vyrába revolučnou japonskou technológiou na výrobu vody, ktorá mení obyčajnú vodu z kohútika na zdravú zásaditú vodu, ktorá dokáže vo vašom tele robiť zázraky.

Prínosy z čistej, zdravej vody sú značné!

  • Zvýšte absorpciu dôležitých vitamínov a minerálov
  • Podporujte zdravú hydratáciu
  • Pomôžte obnoviť zdravú rovnováhu pH

Dokonca, aj keď si prvýkrát dáte malý dúšok vody Kangen Water®, okamžite si všimnete rozdiel a budete sa čudovať, ako ste niekedy mohli piť niečo iné! Kangen znamená "návrat k pôvodu" a to je presne to, čo táto voda robí. Pomáha vrátiť vaše telo do jeho pôvodného zdravého vyrovnaného stavu.

ANTIOXIDIZUJÚCA

VODA KANGEN WATER® NEUTRALIZUJE VOĽNÉ RADIKÁLY
Všetci sme počuli výrazy "voľné radikály" a "antioxidanty", ale viete čo v skutočnosti znamenajú? Voľné radikály sú nestabilné atómy kyslíka, ktoré zapríčiňujú okysličovanie našich tiel a ktoré vyvolávajú proces starnutia. Nárast voľných radikálov môže byť zapríčinený takými vecami, ako je znečistenie a kontaminovaná potrava a voda. Aby sme znázornili účinky voľných radikálov, pomyslite si na jablko po prekrojení. Ako sa kyslík z ovzdušia dostane do kontaktu s povrchom jablka, jablko začína hnednúť. Iný podobný efekt je možné pozorovať, keď sa kov nechá na slnku - začína hrdzavieť. Toto hrdzavenie je oxidácia a presne to isté sa deje v vnútri v našich telách, ale našťastie voda Kangen Water® môže pomôcť proti tomu bojovať!
Voda Kangen Water® sa môže správať ako kľúčová zložka pri udržiavaní optimálneho zdravia vďaka jej schopnosti neutralizovať voľné radikály.

ALKALIZÁCIA

VODA KANGEN WATER® ALKALIZUJE VAŠE TELO
Prečo je zásaditosť, alkaličnosť dôležitá? Pre optimálne zdravie musia bunky vo vašom tele ostať v ich prirodzenej alkalickej rovnováhe. Avšak, naše úrovne pH sú často narušené dehydráciou, stresom a kyslými upravovanými a rafinovanými potravinami, ktoré jeme. Voda, ktorú vyrába stroj Kangen Water® má pH na úrovni 8,5 - 9,5, čo vám môže pomôcť dostať vaše telo opäť do zdravého zásaditého stavu. Môže pôsobiť proti účinkom kyslého jedla, ktoré jete a proti účinkom kyslých prvkov vo vašom prostredí, aby pomohla vyvolať prirodzenú rovnováhu, ktorú vaše telo potrebuje. Zmeňte vašu vodu a zmeňte váš život!™

DETOXIKOVANIE

VODA KANGEN WATER® POMÁHA DETOXIKOVAŤ VAŠE HRUBÉ ČREVO
Mať čisté hrubé črevo je dôležité ... Zvierací proteín, mliečne výrobky, spracované a rafinované potraviny a nasýtené tuky, to všetko vytvára slizký povlak, ktorý sa prilepí na steny hrubého čreva. Ten potom vytvára prekážku, ktorá bráni absorbovaniu životne dôležitým výživným látkam do tela.

V lekárskej komunite je veľmi dobre známe, že znečistené hrubé črevo prispieva k mnohým ochoreniam, ale jednoduchou alkalizáciou našich tiel a vyčistením našich hrubých čriev sa bežné zdravotné ťažkosti môžu vyriešiť. Napríklad, nevoľnosť (nausea), zápach z úst, rôzne kožné problémy a únava sa pomocou vody Kangen Water® môžu ohromne zlepšiť®!

Na trhu existuje veľké množstvo rôznych súprav na čistenie hrubého čreva. Väčšina z nich sú drahé, časovo náročné a niekedy dosť bolestivé. Našťastie existuje lepšie riešenie - voda Kangen Water®! Používaním stroja na výrobu vody Kangen Water® u vás doma môžete jemne a efektívne podporovať zdravé telo vo vnútri.
 

HYDRATÁCIA

VYNIKAJÚCO HYDRATUJTE VAŠE TELO VODOU KANGEN WATER®
Nie každá voda je rovnaká Voda z kohútika môže mať vysoký obsah chlóru Voda vo fľašiach je často kyslá a oxidizujúca (nehovoriac o tom, ako to prispieva k horám odpadu z plastových fliaš). A konečne, voda zo studne môže obsahovať škodlivé látky z dažďovej, alebo prívalovej vody a pesticídy.

Ale voda Kangen Water® mení podobu pitnej vody! Vytvára menšie zhluky molekúl vody, ktoré umožňujú, aby každý kút a každý kúsok vášho tela bol vynikajúco hydratovaný. Môžete doslova cítiť chuť rozdielu! Žiadny iný druh vody nedokáže dosiahnuť takúto úroveň hydratácie a výsledkom je, že voda Kangen Water® najlepšie pripravuje telo na absorbovanie dôležitých vitamínov a živín, ktoré potrebuje.

Ľudia, keď pijú vodu Kangen Water®, sa nepretržite cítia lepšie, čo ich vedie k tomu, aby pili viac a viac vody, výsledkom čoho sú zdravšie zásadité telá!

Objavila som vodu, ktorá mi zmenila život.

Základné príčiny rakoviny

Neuveriteľné účinky Kangen vody

Ako použivať vodu KangenPreklad k videu:

V roce 1968 doctor Shinya úspěšně vyvinul techniku kolonoskopie, aby mohl zkoumat celé tlusté střevo. V příštím roce (1969) byl prvním, kdo sestrojil kolonoskopický nástroj a provedl kolonoskopii samotnou. Od té doby již provedl na 300 000 kolonoskopií a zdá se, že je silná souvislost mezi stavem trávící soustavy a nemocí způsobených špatným životním stylem. Toto video poukazuje na různé stavy trávicí soustavy spojené s kolonickými a jinými nemocemi. Shynia také zdůrazňuje důležitou roli životního stylu a stravování, což jsou dva nesmírně důležité prvky k zachování dlouhověkosti a ideálního zdravotního stavu.

Toto je 45 let stará žena, její střevo je velmi měkké, snadno může docházet k nadýmání, bez jakýchkoliv dalších abnormalit, již se léčí u doktora Shynii déle než 5 let.

Dále je tu 75 letá žena, u které vidíte ve střevech zbytky výkalů, to znamená, že by měla denně pít více Kangen vody.

Toto je 38 letá žena z Japonska, která trpí chronickou zácpou po mnoho let, její strava se skládá z bíleho pečiva, sýrů a jogurtů a 3-4 šálků čaje a kávy denně. Brala po několik let mnoho různých léků, jak vidíte jsou zde stále patrné pigmenty. Toto je ta samá žena z Japonska, která pila tři čtvrtě litru Kangen vody denně po dobu tří měsíců, jak vidíte její stav se výrazně zlepšil.

Dále tu máme 45 letou ženu s rakovinou prsu, 6 měsíců před tímto vyštřením podstoupila chemoterapii. Ta samá pacientka po dodržování diety podle doktora Shynia, taktéž pila tři čtvrtě litru Kangen vody denně, její stav se rovněž zlepšil.

Tento pacient ma rakovinu prostaty a vysoký cholesterol, jeho strava se skládá z bílého masa a mléčných výrobků. Jsou viditelná zůžená místa ve střevě, stejně tak jako zbytky výkalů. Ten samý pacient po operaci prostaty a po dietě doktora Shynia, jeho stav se velmi zlepšil, nyní již bez náznaků dřívějších zůžení.

Tato 65 letá žena po operaci rakoviny prsu, podstoupila kolonoskopické vyšetření, které poukazuje na mnoho střevních nedostatků. Ta samá pacientka po třech měsících léčby typickou dietou doktora Shynia a pití Kangen vody před každým jídlem, jak vidíte vyšetření po třech měsících prokazalo výrazné zlepšení stavu střeva.

Tento pacient byl na intenzivní proteinové stravě včetně sýra, po třech měsících léčby, diety bez jakýchkoliv živočišných proteinů a pití půl litru Kangen vody denně se jeho stav velmi zlepšil.

Zavěrem lze říci, že nemoce spojené s životním stylem jako jsou obezita, vysoký krevní tlak a různé druhy rakoviny jsou přímo spojeny s tím, co jíme. Budete-li se dobře stravovat a pít kvalitní vodu, zamezíte zácpám a kumulaci toxických látek ve vašich střevech. Jste to co jíte a to co pijete. Doufám, že toto video pro vás bylo poučné. Na zdraví, děkuji.

Zásaditá voda Kangen
odpoveď na vaše
choroby a nadváhu!!!


 
 
 
Zora