Vyhľadávanie na stránke

Zásaditá voda Kangen

Objavila som vodu, ktorá mi zmenila život.

19.05.2011

Pozývam Vás do môjho štúdia na malú prezentáciu a tak isto si môžete nabrať vodu so sebou a vyskúšať ju. Pokiaľ bývate ďaleko , môžem Vám poslať mailom informácie.


V januári tohto roku som začala piť vodu Kangen (Kangen znamená z Japončiny navrátenie späť k prirodzenému ). Napriek tomu , že som dosť v dobrej kondícii vďaka mojej profesii, pitie tejto vody mi dodalo neskutočné množstvo energie, ktorú som postrádala hlavne v poobedňajšich hodinách a ku večeru. Konečne som vyriešila prekyslenie organizmu , ktoré ma roky trápilo aj ked nefajčím, nepijem alkohol, džúsy ani kávu. Oveľa ľahšie sa mi cvičí a rýchlejše zaspáva.

Alkalická (zásaditá) voda Kangen je unikátna z viacerých dôvodov:

  • stroj ktorý produkuje túto vodu sa používa už viac ako 40 rokov v Japonsku, ale táto technológia prichádza teraz do Európy
  • táto fantastická voda pomáha stale viac a viac ľuďom na celom svete a túto vodu mám teraz ja vo svojom štúdiu Zora
  • keď som videla, čo spôsobuje táto voda iným ľuďom a potom som ju sama vyskúšala, rozhodla som sa používať túto vodu nie len na mojich tréningoch ale podeliť sa s každým o tom ako táto voda mení životy iných, a každý kto túto vodu pije bude z toho mať len úžitok!

Vy môžete piť túto vodu priamo u Vás doma.
Buďte pripravený zmeniť Vaše telo a podporiť Vaše zdravie!
Kangen voda vyrovná PH vo Vašom tele a tak nastane samoliečenie.
Prečítajte si čo hovoria experti o tejto vode a zavolajte mi aby sme sa stretli v Štúdiu na krátku ukážku a vodu zadarmo na vyskúšanie.
Môžete so sebou priniesť rodinu, znamych, priateľov, ukážka je zadarmo!
Jediné čo potrebujete sú prazdne fľaše na vodu.

Zásaditá voda: Prečítajte si čo hovoria experti:

Dr. Hiromi Shinya, riaditeľ spoločnosti Shinya Medical Clinic, New York.
Jeho revolučná metóda - "Shinyaho metóda," sa začala vo veľkom používať v kolonoskopických postupoch na celom svete. "V lekárskej profesii sa všeobecne uznáva,  že zdravé a čisté hrubé črevo je jedným z najdôležitejších predpokladov dobrého zdravia a že veľká väčšina zdravotných ťažkostí a ochorení vzniká kvôli kyslému a nečistému hrubému črevu. Voda je pre vaše zdravie najdôležitejšia. Pitie "dobrej vody," najmä tvrdej vody, ktorá obsahuje veľa vápnika a magnézia, udržiava vaše telo na optimálnej zásaditej úrovni pH."
Dr. Theodore Baroody, autor práce Alkalizovať alebo zomrieť (Alkalize or Die):
"Podával som viac ako 5000 galónov tejto vody (cca. 19 000 l - 1 US galón = 3,785 l - pozn. prekl.) v takmer každej zdravotnej situácii, ktorú je možné si predstaviť. Mám pocit, že z reštrukturalizovanej zásaditej vody môže mať úžitok každý."
Felicia Climent, autorka práce Kyslá zásaditá vyvažovacia diéta (The Acid Alkaline Balance Diet), pridružený profesor (Adjunct Professor) na City College, New York:
"Po rokoch veľmi pozitívnych klinických experimentov, ktoré som robila so stovkami klientov pomocou elektronicky reštrukturalizovanej zásaditej vody mám názor, že táto technológia zmení spôsob, ktorým všetci poskytovatelia zdravotnej starostlivosti a verejnosť bude v nastávajúcich rokoch pristupovať k svojmu zdraviu. Navrhujem piť reštrukturalizovanú zásaditú vodu vždy, keď je to možné."
Dr. Susan Lark, univerzitný docent, autor práce Chémia úspechu (The Chemistry Of Success) hovorí:
"Pitie štyroch až siestich pohárov zásaditej vody denne pomôže neutralizovať prekyslenie a časom pomôže obnoviť vašu vyrovnávaciu schopnosť. Zásaditá voda by sa mala použiť vtedy, keď vznikne stav prekyslenia, ako napríklad prechladnutie, chrípka, alebo bronchitída. Podobne ako vitamíny C, E a betakarotén, zásaditá voda - funguje ako antioxidant, kvôli nadmernej zásobe voľných elektrónov. Toto môže pomôcť telu proti vzniku ochorenia srdca, príhod, porúch imunity a iných bežných ochorení."
Dr. Sherry Rogers:
"Zásaditá voda odstraňuje z tela kyslý odpad .... Po dôkladnom vyhodnotení výsledkov mojich rád stovkám jednotlivcov som presvedčený, že toxicita vo forme kyslého odpadu je primárnou príčinou degeneratívneho ochorenia."
Dr. Robert O. Young, PhD, autor práce Zázrak ph (The pH Miracle):
"Hladina pH (meranie kyslosti-zásaditosti) našich vnútorných tekutín ovplyvňuje každú bunku v našom tele. Telo nie dobre toleruje nadmerné nerovnováhy kyslosti akéhokoľvek druhu. V skutočnosti celý metabolický proces závisí na vyváženom vnútornom zásaditom prostredí. Chronické prekyslené pH narušuje telesné tkanivá, pomaly sa zažiera do 60 000 míľ žíl a tepien (cca. 96 000 km - 1 míľa = 1609 m - pozn. prekl.), ako sa kyselina zažiera do mramoru. Ak sa to ponechá bez obmedzenia, preruší to všetky bunkové aktivity a funkcie, od tepu vášho srdca po prenášanie nervových impulzov z vášho mozgu. Stručne povedané, prekyslenie narušuje samotný život a vedie ku všetkým chorobám a ochoreniam!"
Objavila som vodu, ktorá mi zmenila život.

Základné príčiny rakoviny

Neuveriteľné účinky Kangen vody

Ako použivať vodu KangenPreklad k videu:

V roce 1968 doctor Shinya úspěšně vyvinul techniku kolonoskopie, aby mohl zkoumat celé tlusté střevo. V příštím roce (1969) byl prvním, kdo sestrojil kolonoskopický nástroj a provedl kolonoskopii samotnou. Od té doby již provedl na 300 000 kolonoskopií a zdá se, že je silná souvislost mezi stavem trávící soustavy a nemocí způsobených špatným životním stylem. Toto video poukazuje na různé stavy trávicí soustavy spojené s kolonickými a jinými nemocemi. Shynia také zdůrazňuje důležitou roli životního stylu a stravování, což jsou dva nesmírně důležité prvky k zachování dlouhověkosti a ideálního zdravotního stavu.

Toto je 45 let stará žena, její střevo je velmi měkké, snadno může docházet k nadýmání, bez jakýchkoliv dalších abnormalit, již se léčí u doktora Shynii déle než 5 let.

Dále je tu 75 letá žena, u které vidíte ve střevech zbytky výkalů, to znamená, že by měla denně pít více Kangen vody.

Toto je 38 letá žena z Japonska, která trpí chronickou zácpou po mnoho let, její strava se skládá z bíleho pečiva, sýrů a jogurtů a 3-4 šálků čaje a kávy denně. Brala po několik let mnoho různých léků, jak vidíte jsou zde stále patrné pigmenty. Toto je ta samá žena z Japonska, která pila tři čtvrtě litru Kangen vody denně po dobu tří měsíců, jak vidíte její stav se výrazně zlepšil.

Dále tu máme 45 letou ženu s rakovinou prsu, 6 měsíců před tímto vyštřením podstoupila chemoterapii. Ta samá pacientka po dodržování diety podle doktora Shynia, taktéž pila tři čtvrtě litru Kangen vody denně, její stav se rovněž zlepšil.

Tento pacient ma rakovinu prostaty a vysoký cholesterol, jeho strava se skládá z bílého masa a mléčných výrobků. Jsou viditelná zůžená místa ve střevě, stejně tak jako zbytky výkalů. Ten samý pacient po operaci prostaty a po dietě doktora Shynia, jeho stav se velmi zlepšil, nyní již bez náznaků dřívějších zůžení.

Tato 65 letá žena po operaci rakoviny prsu, podstoupila kolonoskopické vyšetření, které poukazuje na mnoho střevních nedostatků. Ta samá pacientka po třech měsících léčby typickou dietou doktora Shynia a pití Kangen vody před každým jídlem, jak vidíte vyšetření po třech měsících prokazalo výrazné zlepšení stavu střeva.

Tento pacient byl na intenzivní proteinové stravě včetně sýra, po třech měsících léčby, diety bez jakýchkoliv živočišných proteinů a pití půl litru Kangen vody denně se jeho stav velmi zlepšil.

Zavěrem lze říci, že nemoce spojené s životním stylem jako jsou obezita, vysoký krevní tlak a různé druhy rakoviny jsou přímo spojeny s tím, co jíme. Budete-li se dobře stravovat a pít kvalitní vodu, zamezíte zácpám a kumulaci toxických látek ve vašich střevech. Jste to co jíte a to co pijete. Doufám, že toto video pro vás bylo poučné. Na zdraví, děkuji.

Zásaditá voda Kangen
odpoveď na vaše
choroby a nadváhu!!!


 
 
 
Zora